Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Kamery Niceboy VEGA pro zachycení vaší dovolené

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 31. 5. 2017


Sportovní kamery Niceboy® VEGA využijete pro akční záběry ze všech adrenalinových sportů, jako je lyžování, surfování, potápění, paragliding a spousta dalších nebo také pro natáčení vašeho cestování. Niceboy® VEGA disponuje vestavěným 2" LCD displejem a širokoúhlým objektivem, díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem tzv. rybího oka, kdy je okolí zabíráno v širokém zorném poli. Kamera je dodávaná s bohatým příslušenstvím, mezi které mimo jiné patří vodotěsný kryt, držák na kolo, úchyty na helmy/přilby a spousta dalšího.

Kamery Niceboy mají mnoho zajímavých funkcí. Jednou z nich je bezesporu cyklické natáčení, jež umožnuje automaticky přepisovat uchované záznamy a udělá z vaší kamery černou skřínku do auta.

V nabídce našeho e-shopu jsou tři varianty - základní Niceboy Vega, rozšířená Niceboy Vega+ s vestavěnou WIFI a nejvyšší řada Niceboy Vega 4K.

Niceboy VEGA+ nabízí oproti základnímu typu WiFi modul, který umožňuje kameru ovládat přes aplikaci v mobilním telefonu. V aplikaci si můžete například prohlédnout pořízené fotografie či nahraná videa, provádět nastavení kamery a hlavně můžete ovládat spoušť fotoaparátu či zapínání a vypínání natáčení.

Niceboy VEGA 4K je také vybavena WiFi modulem, který komunikuje s aplikací Ez ICam v mobilním telefonu. Její předností je dálkové ovládání, které je součástí balení, a především možností točit v rozlišení až 4K při 25fps a 2K při 30fps (interpolovaně) nebo FullHD při 60fps (1080p). Kamera je vyrobena ve speciálním ultra slim designu pro co nejpohodlnější manipulaci.

Výpis se aktualizuje...