Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Kožené peněženky s lokátorem tak akorát do kapsy!

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 3. 8. 2020


Peněženky z pravé kůže v moderním, minimalistickém vzhledu!

Zbavte se velkých a neforemných peněženek a pořiďte si jednu moderní, s rozměry tak akorát do kapsy! V naší nabídce naleznete hned několik různých luxusních peněženek Fixed z pravé kůže tak, aby si vybral opravdu každý. Všechny peněženky značky Fixed jsou poctivé, protože se šijí steh za stehem u nás v České republice. V Prostějovské dílně využívají tu nejkvalitnější hovězí kůži, která zraje časem stejně jako každé dobré víno. Narozdíl od nekvalitních peněženek z umělé kůže, získávají peněženky Fixed nošením luxusnější vzhled a jedinečnou patinu. Proto se ani nemusíte bát, že by tuto peněženku měl každý. Každá z nich totiž bude vypadat trochu jinak a stane se tak pravým originálem! Peněženky se navíc vyrábějí s kapsou pro vložení lokátoru Fixed Smile (obsažen v balení), Dostupné jsou také ve verzích bez lokátoru, pro ty, kteří svou peněženku nikdy neztrácejí.

Peněženka tak akorát do kapsy Fixed (Smile) Wallet

Nemáte rádi nadité kapsy a hledáte peněženku v ideální velikosti? Fixed Wallet je vyrobena ve velikosti 10 x 7 cm, takže splní přesně to, co od ní očekáváte! Je opatřena dvojicí kapes, do kterých můžete vložit bankovky, doklady, platební karty nebo třeba vizitky. Luxusní vzhled je zajištěn precizním provedením z Prostějovských dílen v kombinaci z prvotřídní hovězí kůží, která vypadá jedinečně už sama o sobě. Peněženka Fixed Wallet se vyrábí ve třech barevných variacích s lokátorem osobních věcí Fixed Smile nebo i bez něj, pro ty, kteří o své věci nemají starost.

Červená kožená peněženka tak akorát do kapsy Fixed (Smile) Wallet

Červená peněženka Fixed Wallet s lokátorem

Minimalistická peněženka Fixed (Smile) Tiny Wallet

Vydejte se cestou úplného minimalismu s touto luxusní peněženkou Fixed Tiny Wallet. Peněženka je vyrobena z té nejkvalitnější hovězí kůže a elastické gumy, která zajistí pevné držení Vašich platebních karet a dokladů uvnitř. Nechybí ani chytrá kapsa na bankovky ukrytá v čelní straně peněženky. Peněženka se vyrábí ve dvou barvách a provedeních buď s lokátorem osobních věcí Fixed Smile nebo bez něj.

Minimalistická peněženka Fixed Smile Coins s prostorem na drobné

Chcete minimalistickou peněženku, ale přitom se nechcete na dobro zbavit mincí? Pak je peněženka Fixed Smile Coins určena přesně Vám. Je totiž vyrobena v příjemném rozměru 11,5 x 8 cm s kvalitním zipem, který navíc dodává opravdu exkluzivní vzhled a možnost uložení mincí. Uvnitř peněženky je vytvořena přepážka, tak abyste měli mince a bankovky hezky rozděleny. V čelní části je pak vytvořeno místo pro vložení karet a dokladů. Nechybí ani místo pro lokátor osobních věcí Fixed Smile v zádech peněženky.

Hnědá minimalistická peněženka z pravé kůže Fixed Coins s lokátorem

Hnědá peněženka Fixed Coins s lokátorem

Černá minimalistická peněženka z pravé kůže Fixed Coins s lokátorem

Černá peněženka Fixed Coins s lokátorem

Luxusní kožená peněženka FIXED Smile Wallet XL s prostorem pro vše

Myšlenka minimalismu Vás nezaujala, přesto nechcete mít naditou kapsu a stojíte o precizní peněženku, která něco vydrží? FIXED Smile Wallet XL je vším po čem toužíte! Je vyrobena z pravé hovězí kůže u nás v Prostějově, takže se nemusíte bát o volné nitky jako je tomu u nekvalitních peněženek z importu. FIXED Smile Wallet XL má prostor pro větší doklady, klasické karty, bankovky i na drobné. Samozřejmostí je i kapsička pro chytrý lokátor osobních věcí Fixed Smile, který je obsažen v balení s peněženkou.

Luxusní kožená peněženka z pravé kůže Fixed Wallet XL v hnědé barvě

Hnědá peněženka FIXED Wallet XL s lokátorem

Luxusní kožená peněženka z pravé kůže Fixed Wallet XL v černé barvě

Černá peněženka FIXED Wallet XL s lokátorem

Kožené pouzdro na pas, bankovky a karty FIXED Smile Passport

Měli jste vždy problém s tím kam schovat pas, protože se do Vaší klasické peněženky nevejde? S tímto koženým pouzdrem Fixed Smile Passport již tento problém mít nebudete. S přehledem se do něj vejde cestovní pas, bankovky, doklady i platební nebo slevové karty. Pouzdro je navíc vyrobeno v luxusním provedení z pravé hovězí kůže a šité v Prostějově, tak aby vydrželo nespočet procestovaných hodin. Nechybí ani kapsička pro chytrý lokátor osobních věcí Fixed Smile, který je obsažen v balení.

Luxusní kožená peněženka (pouzdro) na pas FIXED Smile Passport v hnědé barvě

Hnědé pouzdro na pas FIXED Smile Passport s lokátorem

Luxusní kožená peněženka (pouzdro) na pas FIXED Smile Passport v černé barvě

Černé pouzdro na pas FIXED Smile Passport s lokátorem

Kožené pouzdro pro platební karty a doklady FIXED Smile Cards

Luxusní pouzdro z hovězí kůže pro uložení platebních karet, dokladů nebo vizitek FIXED Smile Cards se hodí každému, kdo již nepotřebuje hotovost! Díky svému minimalistickému provedení je toto pouzdro malinké a v kapse Vám nezabere spoustu místa. Propracované prošití v kombinaci s pravou kůží po obvodu působí stylově. Poutko na straně můžete použít k zavěšení klíčů, tak abyste měli všechny své věci hezky pohromadě. Nechybí ani kapsička pro chytrý lokátor osobních věcí Fixed Smile, který všechno pohromadě ochrání proti ztrátě.

Hnědé kožené pouzdro pro platební karty a doklady FIXED Smile Cards s lokátorem ososbních věcí

Hnědé pouzdro na karty a doklady FIXED Smile Cards s lokátorem

Černé kožené pouzdro pro platební karty a doklady FIXED Smile Cards s lokátorem ososbních věcí

Černé pouzdro na karty a doklady FIXED Smile Cards s lokátorem

K čemu slouží lokátor osobních věcí Fixed Smile?

Lokátor Fixed Smile Vám pomůže prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace s lokalizací ztracených věcí, ale i s prevenci ztráty, tak abyste s jejich hledáním nestrávili věčnost. Nastavení, obsluha i hledání s tímto lokátorem je velmi jednoduchá a díky kompletně české aplikaci i podrobnému návodu to zvládne opravdu každý. Smile jednoduše připnete na své klíče, peněženku, zavazadlo apod. a v případě ztráty kouknete do svého mobilního telefonu, kde se ztracená věc naposledy nacházela. Smile funguje i obráceně, takže pomocí něj můžete lokalizovat svůj telefon. Pokud se chcete dozvědět více o lokátorech Fixed Smile, pak si přečtěte tento podrobný článek ->

K čemu slouží lokátor osobních věcí Fixed Smile
Spinner Výpis se aktualizuje...