Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Mějte hustotu pneumatik pod kontrolou

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 22. 3. 2021


70mai systém pro indikaci nahuštění a teploty jednotlivých pneumatik vašeho vozu.

Tato jednotka je vhodná především pro automobily, které ještě nejsou vybaveny kontrolou tlaku v pneumatikách. Správný tlak v pneumatikách má zásadní vliv na bezpečnost jízdy, spotřebu pohonných hmot, brzdnou dráhu a opotřebení dezénu pneumatik.

  • Celý systém se skládá z řídící jednotky a čtyř snímačů. Řídící jednotka je vybavena solárním panelem a proto není třeba ji složitě připojovat do palubní sítě automobilu. V případě potřeby lze ale jednotku nabíjet i CL adaptérem. Data ze snímačů jsou přenášeny na frekvenci 433 Mhz. Jednotka zobrazuje nejen tlak v jednotlivých pneumatikách, ale i jejich teplotu.
  • Systém dokáže upozornit na příliš vysoký tlak, nebo na náhlý úbytek tlaku, což značí defekt na pneumatice. Všechny informace je možné sledovat i na připojeném smartphonu přes aplikaci 70mai.
  • Senzory dokáží snímat tlak v rozsahu 0–8 barů, jsou odolné vůči vodě a dokáží pracovat při teplotě –40 – 85°C. Jejich předností je i zabezpečení proti krádeži.
  • Instalace je snadná a nezabere více jak 5 minut.
70mai T02 Tire Pressure Monitoring /1/
Spinner Výpis se aktualizuje...