Nastavte si barvu osvětlení Nedis podle své nálady

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 14. 1. 2022


Chytré náladové osvětlení Nedis WIFILM10CWT bude svítit jakoukoliv barvou, kterou si právě přejete. Ovládá se prostřednictvím aplikace Nedis SmartLife ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu (Android nebo iOS). V aplikaci si jednoduše vyberete požadovanou barvu, případně barvy necháte postupně měnit tak, jak si nastavíte. Mimo to máte možnost vybrat si jakýkoliv odstín mezi teplou bílou (vhodnou na uvolněný večer) a studenou bílou (chcete-li se probudit nebo získat energii).

K ovládání tohoto osvětlení potřebujete doma pouze signál sítě Wi-Fi a chytrý telefon s nainstalovanou aplikací Nedis SmartLife. Není třeba žádné doplňkové brány ani rozbočovače, protože se světlo připojuje přímo ke směrovači přes síť Wi-Fi. Připojíte-li je ke službě Google Assistant nebo Amazon Alexa, budete moci nastavovat předvolby světla i hlasovými příkazy.

Nastavte si časové harmonogramy, kdy se má světlo zapnout a zase vypnout, a váš domov bude při příchodu již krásně osvětlen. Můžete rovněž nastavit, aby se světla automaticky (de)aktivovala při západu/východu slunce. Díky tomu to bude vypadat, že jste doma, což odradí zloděje, a vy budete moci užívat dovolenou s klidnou myslí.  Kromě toho můžete rychle vytvářet uklidňující prostředí seskupením více svítidel nebo spojením tohoto osvětlení s dalšími produkty řady Nedis® SmartLife.

Hlavní vlastnosti:

  • Ovládejte barvu a jas tohoto chytrého náladového osvětlení telefonem přes aplikaci Nedis SmartLife
  • Kromě toho dokáží všechny barvy (RGB) tohoto náladového osvětlení vysílat teplé až studené bílé světlo až do svítivosti 300 lm
  • Nastavte si plány, které vás probudí nebo budou simulovat Vaši přítomnost, když jste právě na dovolené
  • Zkombinujte toto osvětlení s dalšími produkty Nedis SmartLife a ovládejte je všechny společně, případně osvětlení automatizujte
  • Kombinace se službou Google Assistant nebo Amazon Alexa umožňuje hlasové ovládání

   

Spinner Výpis se aktualizuje...