Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Nově v nabídce "Stavebnice Qman"

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 29. 6. 2020


Stavebnice Qman jsou oblíbené stavebnice, plně kompatibililní s Lego stavebnicemi. Stavebnice odpovídají mezinárodním standardům. Pro vedení Qman je důležité, aby měly stavebnice vysokou kvalitu a byly finančně dostupné většině dětí. Chtějí děti podporovat a pomáhat rozvíjet jejich představivost, kreativitu a motorické dovednosti.

Vybírejte z tématických podkategorií Sady kostek, První kostky, Bojová zóna, Divčí, Policie a další.

Firma Qman byla založena v roce 1994 poté, co si pan Zhan Kehua přivezl z dovolené v zahraničí stavebnici, která nadchla jeho dvě děti. Jejich zájem pro kostky stavebnice ho inspiroval k vytvoření vlastní firmy.

Roku 1984 založil továrnu k zpracování plastu, v roce 1994 se zrodila značka Qman. V roce 2003 se firma Qman stala druhou největší značkou stavebnic ve východní Evropě. Roku 2012 zautomatizovali výrobu, roku 2016 otevřeli druhou továrnu. V roce 2017 zahájili prodej stavebnice pro dívky. V roce 2019 vyvinuli řadu větších kostek pro nejmenší.

Qman Colorful City 1136 Školní autobus se zastávkouQman Princess Leah 2616 Labutí zámekQman City Corner C0101 Dům Honey Sweet Dessert

 

Spinner Výpis se aktualizuje...