Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Nový AB CryptoBox 750HD je tady!

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 6. 2. 2018


Nový AB CryptoBox 750HD je nástupcem předchozího úspěšného modelu 650HD. Jedná se o Full HD multimediální satelitní přijímač s nahráváním na USB, Mediaplayerem, univerzální čtečkou karet a CI slotem pro dekódovací modul. Oproti minulému modelu je zde k dispozici především nový procesor CPU 1GHz a také podpora nejnovějšího kodeku H.265 HEVC.

 

IPTV streamování televize přes internet - streamování živého vysílání HD a SD kanálů na Android a iOS zařízeních přes aplikaci G-MScreen.

Disponuje funkcí Fastscan pro naladění českých a slovenských programů platformy Skylink CZ&SK. Přes FastScan můžete naladit také další platformy - FreeSAT CZ&SK, Digi CZ&SK, Magio (SK), FlixTV CZ&SK, Antik TV (SK), NC+(PL), Polsat (PL), ad.

CI slot - umožňuje do přijímače vložit dekódovací modul (Irdeto, Viaccess, aj.) s přístupovou kartou např. pro operátory Skylink, FreeSat a Digi TV.

HEVC H.265 - výrobce osadil přijímač výkonnějším procesorem a nově podporuje  kodek H.265 HEVC, který je používán např. u platformy Antik TV a Flix TV na 16°E v systému Conax. Přijímač lze tedy doporučit pro příjem těchto platforem i díky podpoře FastScan ladění u těchto operátorů.

Je vybaven dvojicí USB konektorů (1x přední panel + 1x zadní panel). Konektory lze využít pro připojení Flashdisku nebo externího USB HDD. Na toto paměťové médium lze následně pořídit záznamy oblíbených pořadů nebo lze využít funkci časového posunu TimeShift. USB konektory lze také využít pro přehrávání multimediálních souborů. Podporuje soubory typu JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC, AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MP4. Spolupracuje s disky ve formátu FAT32 a NTFS.

AB Cryptobox 750HD je vybaven Ethernet konektorem (RJ45) pro připojení do domácí sítě. Přijímač podporuje i bezdrátové připojení pomocí USB Wi-Fi adaptéru. Po připojení k síti se zpřístupní oblíbené internetové služby, které naleznete pod názvem X-tras. Můžete zde využívat aplikace jako IPTV, YouTube, Předpověď počasí, RSS čtečka, Kurzovní lístek, Burzovní index.

DLNA DMP - prostřednictvím digitálního mediálního přehrávače s podporou protokolu DLNA můžete přehrávat hudbu, fotografie a jiné mediální soubory.

K dispozici je i FTP Downloader pro zálohu, obnovu a přenos souborů z USB na FTP či naopak z FTP na USB (setting, firmware, videosoubory, MP3, fotky, apod.).

Výpis se aktualizuje...