Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oblíbená fritéza Azura má i digitální variantu

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 10. 4. 2018


Zákaznicky mimořádně oblíbené horkovzdušné fritézy Azura AZ-F10 v černé a bílé variantě dostaly v minulých týdnech nového, digitálního sourozence. Verze AZ-F20 je již k zakoupení v našem e-shopu ve stylové černé barvě.

Vyznáváte zdravý životní styl, ale čas od času neodoláte a zhřešíte? Připravte si něco k zakousnutí v této horkovzdušné fritéze, a to téměř nebo zcela bez tuku. Skvěle se hodí pro grilování masa a zeleniny a jistě se stane neocenitelnou součástí vašeho kuchyňského vybavení. Digitální horkovzdušná fritéza Azura AZ-AF20 disponuje 6 přednastavenými programy, díky kterým snadno a dokonale uvaříte jakýkoliv pokrm.

 

Horkovzdušná fritéza je novou, zdravou alternativou klasické fritézy, trouby a mikrovlnné trouby. Nyní můžete smažit, grilovat, péct a restovat snadným a čistým způsobem. V horkovzdušné fritéze Azura AZ-AF20 rovnoměrně proudí horký vzduch, který jídlo rychle "usmaží".

Horkovzdušné fritézy jsou v současné době hitem po celém světě. Ti, kdo se rozhodli si takovýto přístroj pořídit, si jej nemohou vynachválit. Jedinečnost těchto fritéz spočívá v tom, že umožní připravit zdravé a přitom chutné jídlo, což jak dobře víme, není někdy jednoduché. Pokud se chcete zdravě stravovat, musíte kromě zdravých potravin zvolit také jejich zdravou přípravu.

Horkovzdušná fritéza Azura AZ-AF20 tak potěší všechny, kterým záleží na tom, co jedí – tedy lidem vyznávajícím zdravý životní styl, lidem majícím určitý zdravotní problém, kteří musí jíst dietně a také těm, kdo se chtějí úpravou jídelníčku zbavit nějakých těch kil. Díky této fritéze si nejen pochutnáte, ale navíc nebudete přijímat zbytečné kalorie navíc a najdete správnou rovnováhu ve stravování.

Celé tajemství horkovzdušných fritéz skutečně tkví v tom, že se jídlo nepřipravuje ponořené v oleji, ale v horkém vzduchu, který proudí uvnitř fritézy. Na přípravu potravin je tak potřeba jen minimální množství oleje. Například k usmažení kilogramu hranolků z čerstvých brambor vám naprosto vystačí jediná lžíce oleje. Takto se do připravovaných potravin dostane jen minimum oleje, hranolky nebudou tolik mastné a tučné. V kilogramu hranolek připravovaném v horkovzdušné fritéze se budou nacházet pouze 3 % tuku.

Výhody digitální fritézy Azura AZ-AF20:

  • Technologie vysokorychlostního proudění horkého vzduchu zaručuje rychlé vaření bez tuku
  • Max. kapacita pro vaření je až 1 kg v závislosti na typu potraviny
  • LED displej
  • 6 přednastavených programů
  • Čištění je snadné díky dílům s nepřilnavým povrchem, které jsou vhodné do myčky na nádobí
  • Nastavitelný termostat umožňuje optimální ovládání teploty
  • 60minutový časovač s budíkem zaručuje bezstarostné vaření
  • Praktické uložení napájecího kabelu šetří místo
  • Protiskluzné gumové nožičky zajišťují maximální bezpečnost
  • Ideální pro vyznavače zdravého životního stylu bez tuku

 

 

Výpis se aktualizuje...