S překladačem IQ-STYLISH se vždy domluvíte

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 3. 6. 2022


Hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6 boří jazykové bariéry a vy se již nemusíte bát komunikovat na zahraničních cestách nebo na dovolené, a to i v případě, že nemáte vůbec žádné jazykové znalosti. Díky tomuto překladači se bez problémů domluvíte po celém světě. Tento malý a lehký přístroj přeloží v reálném čase váš hlas až do 41 světových jazyků a zároveň také obratem přeloží cizojazyčnou odpověď do vašeho mateřského jazyka.

Překladač obsahuje češtinu i slovenštinu a k tomu dalších 39 světových jazyků. Mezi těmito obsaženými jazyky vám překladač zprostředkuje okamžitý překlad. Přístroj pracuje v online režimu. Připojení je možné přes WIFI, 4G SIM kartu, nebo mobilní hotspot v mobilním telefonu. Překladač je vybaven umělou inteligencí, takže výsledné překlady jsou velmi přesné a srozumitelné pro obě komunikující strany.

Ovládání překladače je velmi jednoduché, a proto si ho velmi rychle osvojí také děti a senioři. Na dotykovém displeji si vyberete dva jazyky, mezi nimiž chcete překládat. Pak na čelní straně přístroje stisknete zelené tlačítko a vyslovíte text, který chcete přeložit. Zelené tlačítko pustíte a překladač vysloví Váš text v požadovaném cizím jazyce. Pro překlad cizojazyčné odpovědi stiskněte červené tlačítko. Pro úpravu hlasitosti přístroje použijete kolébkové tlačítko na boku přístroje. To je vše. Tak snadné a jednoduché je ovládání toho překladače. Překládaný text se zároveň zobrazuje na displeji přístroje. Na displeji tak můžete ověřit, zda překladač správně pochopil vaše slova a přeložený obsah je správný.

Chcete se všude rychle a bez problémů dorozumět? Neumíte světové jazyky a přesto byste rádi cestovali a komunikovali v cizině? Rádi cestujete do zahraničí, ale vaše jazykové znalosti nejsou dokonalé? Chtěli byste komunikovat se zahraničními obchodními partnery, ale brání vám jazyková bariéra? Hlasový překladač IQ-TRANSLATOR je skvělým řešením pro všechny tyto případy.

Hlasový překladač IQ-TRANSLATOR je malý kapesní přístroj s kompaktními rozměry, nízkou hmotností a dlouhou výdrží nabíjecí baterie. Můžete ho tak mít vždy při ruce.

 

Spinner Výpis se aktualizuje...