Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Skončilo období zvlhčovačů, do akce jdou odvlhčovače

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 30. 6. 2020


Období nízké vlhkosti vzduchu, která způsobuje v chladnějším období respirační problémy a zejména astmatici při ní trpí, je již za námi. Schovejte do skříně zvlhčovače, zhruba půl roku je teď nebudete potřebovat. Naopak je potřeba porozhlédnout se po kvalitním odvlhčovači. Vysoká vlhkost vzduchu může zejména ve starších budovách způsobovat škodlivé a nevratné problémy, nejen stavební, ale díky přítomným plísním i zdravotní.

Odvlhčovače vzduchu Guzzanti se stanou vaším výkonným pomocníkem v boji proti vlhkosti v domě, bytě či ve sklepních prostorách. Model GZ 591 dokáže odčerpat až 10 litrů denně, model GZ 593 až 12 litrů. Oba disponují nádržkou na odčerpanou vodu a signalizaci v případě naplnění. Nemusíte se bát, že přetečou, pokud si signalizace včas nevšimnete. Odvlhčovače se samy automaticky vypnou. Pokud potřebujete odčerpávat vlhkost nepřetržitě, není problém je napojit na pevný odtok vody. Tak můžete odvlhčovat i extrémně vlhké prostory, aniž byste byli neustále přítomni.

Snadná a bezpečná manipulace

Množství vlhkosti v prostorách si snadno nastavíte. Hmotnost odvlhčovače je cca 10 kg, ale manipulace s ním je jednoduchá. Pomůže vám s tím přenosné madlo a kolečka, na kterých jej dotlačíte tam, kam potřebujete. Pokud se bojíte nerovného terénu a možnosti převržení při odsávání, i na to Guzzanti myslel. Pokud hrozí převržení přístroje, automaticky se vypne.

Stoprocentně ekologické

Odvlhčovače Guzzanti jsou naplněny 100% ekologickým chladivem. Proto vám pomohou s vlhkostí v bytě, ale zároveň chrání životní prostředí. A do jakých prostor jsou vyrobeny? Oba modely jsou vhodné pro místnosti o rozloze až 25 m2.

  

Spinner Výpis se aktualizuje...