Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Solární svítidla nejen pro vaši zahradu

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 23. 4. 2021


Solární zahradní LED svítidlo Esotec Twin upoutá pozornost na terasu, zahradní jezírko, vstup nebo květinový záhon. Pod světelnou trubicí je téměř neviditelně vestavěn kvalitní solární modul. V noci se automaticky zapíná vestavěná bílá LED a zajišťuje působivé efektní osvětlení, které je ještě zesíleno vzduchovými bublinami uzavřenými v trubici.

Sada solárních LED svítidel Esotec Trio je vhodná pro perfektní osvětlení jezírek, keřů, stromů a jiných objektů na zahradě. Reflektor osazený vždy 3 supersvítivými LED lze zastrčit do země nebo namontovat na zeď. Svítidlo můžete nasměrovat pomocí kulového kloubu. Výkonný solární modul lze zastrčit do země nebo namontovat na zeď. Svítidlo se po setmění automaticky zapíná a po rozednění opět vypíná. Bodový reflektor nesmí být potopen do vody.

Tento model je nabízen i ve verzi s detektorem pohybu. Se zapojeným senzorem pohybu se svítidlo rozsvítí při detekci pohybu (změnou tepla) cca na 30 sekund. Je-li senzor odpojen, svítidlo se rozsvítí při setmění a s rozedněním opět zhasne.

      

Spinner Výpis se aktualizuje...