Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Spustili jsme nový web! Pomozte nám ho otestovat

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 8. 2. 2018


Slavíme nový web

Nové trendy nás nenechávají chladnými! Oslavte s námi spuštění zbrusu nového, moderního webu Nej-ceny.cz, na kterém nakoupíte snadno a rychle jak z počítače, tak i z mobilu.

Zcela přepracovaný, responzivní design stránek jsme se snažili postavit na tom, co je pro Vás - uživatele - důležité: ještě snadnějšímu výběru produktů díky větším náhledovým obrázkům, sofistikovanějšímu řazení a možností filtrování dle parametrů. Ještě rychlejší je i samotný nákup pomocí zjednodušeného, tříkrokového Košíku.

V nové sekci Akce a výprodeje naleznete rychlý přehled o tom, co je právě možné výhodně nakoupit. Sezónní nabídky a Denní trháky jsou navíc zobrazeny na home page. Postupně budeme na web přidávat další novinky - věříme, že se Vám budou také líbit.

Budeme moc rádi, pokud nám nový web pomůžete otestovat. Vyplňte prosím krátký dotazník (2 min. Vašeho času) a vyhrajte za to jednu ze zajímavých cen!

DOTAZNÍK:

Děkujeme za Vaši přízeň!

Výpis se aktualizuje...