Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Tipy, jak se chránit před viry

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 26. 3. 2020


chraňte se proti virům

 

JSME V TOM S VÁMI

Chraňte sebe a své okolí dle aktuálních doporučení vlády. Upřímně Vám přejeme, ať zůstanete zdraví jak Vy, tak Vaše rodiny a blízcí.

IMUNITA JE DŮLEŽITÁ

Procházky na čerstvém vzduchu v přírodě, otužování a zvýšený přísun vitamínů - pokud je Vám tento aktivní přístup ke zvyšování imunity blízký, vězte, že to máme taky tak. Naštěstí je naše skladová zásoba vitamínů osvědčené značky GymBeam dostatečná, stačí si vybrat a zítra už mohou být u Vás. Odolnosti napomůže i zdravá strava - některé superpotraviny jako je Chia, Maca či Bio zelený ječmen jsme si vyloženě oblíbili pro jejich vysoký obsah vitamínů, minerálů plus protizánětlivé účinky, které má například ječmen

vitamíny GymBeam

MYTÍ RUKOU A DESINFEKCE

Jedna z nejdůležitějších částí prevence před virovou nákazou je časté mytí rukou či používání antibakteriálního gelu s obsahem alkoholu. Důvod je zřejmý: viry, jako jsou koronavirus COVID-19 se do okolí rozšiřuje tím, že infikovaná osoba vykašlává nebo vydechuje kapičky infikované tekutiny. Ta pak dopadává na blízké povrchy a předměty, jakými mohou být držadla v městské hromadné dopravě, ale i mobily, klávesnice počítačů, potraviny atd. Spolehlivým řešením na doma i na cesty je antibakteriální gel, který bez použití vody dokáže zabít až 99,9% bakterií a virů.

antibakteriální gel

NOŠENÍ ROUŠKY ČI ŠÁTKU

Od 19. března 2020 je zakázán pohyb osob mimo bydliště bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa). K ochraně je možné využít respirátor, roušku, ústenku, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapénkové infekce. Oblíbeným a praktickým řešením bez zdlouhavého nasazování či zavazování šňůrek může být multifunkční šátek.

multifunkční šátky místo roušky

NEPANIKAŘTE, HODNĚ PIJTE

Výběrové bylinkové čaje ManuTea Vás zahřejí, navodí pocit pohody a navíc jsou zdraví prospěšné. Vyberte si čaj pro dobrý spánek, čaj ulevující při chřipce nebo třeba velmi chutný zelený čaj. Stres a panika by mohly Váš organismus oslabit. Snažte se proto víc odpočívat a dodržovat pitný režim.

Výběrové bylinkové čaje ManuTea
Spinner Výpis se aktualizuje...