Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Potvrzujeme, že e-shop je v plném provozu, prodejna s mírně změněnou otevírací dobou také. Více informací o možném zpoždění zásilek a zavedení mimořádných opatření naleznete zde.

Turnaj GTK - FIFA 20 (PS4&Xone) se blíží

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 27. 8. 2019


Největší hráčská událost roku již brzy: GTK - FIFA 20 již 5. 10. 2019!

V rámci podpory zajímavých mladých projektů v regionu Váš srdečně zveme na turnaj v nové hře FIFA 20 a to na konzolích PlayStation 4 a Xbox One.

Turnaj proběhne v přízemí v OC Breda v Opavě a tímto Vás srdečně zveme. Ať už jako diváky nebo přímo jako hráče.

Přihlásit se jako hráč

Sledovat událost

GTK - FIFA

Více o turnaji:

Turnaj pořádá herní organizace Gaming Team Kravaře ve spolupráci s OC Breda &Weinstein a dalšími partnery, včetně Nej-ceny.cz.

Turnaj bude rozdělen na Xbox (kapacita 32 hráčů) a na PlayStation (kapacita 32 hráčů), vítězové těchto turnajů se poté utkají v grandfinále. Na výběr bude z ligových týmů, přičemž pořadí hráčů pro výběr týmů a rozlosování skupin proběhne tradičně losem, který se uskuteční týden před turnajem na našem livestreamu přímo tady v události. Každý tým smí být zvolený pouze jednou na každou z konzolí (1x na Xbox One a 1x na PlayStation 4). Národní a All star týmy jsou zakázány.

Každá skupina bude mít svou TV a konzoli, na které odehraje skupinu.

V play-off se odehrají 2 zápasy formou ligy mistrů, tedy doma a venku, v případě stejného skóre rozhoduje vyšší počet vstřelených branek na soupeřovem hřišti, pokud bude i to stejné, následuje 3.zápas, kde se odehraje 1 poločas, v případě remízy následuje zlatý gól, který rozhodne o postupu.

Výpis se aktualizuje...