Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Změna fakturačních údajů provozovatele e-shopu Nej-ceny.cz

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 31. 8. 2021


Čas na změnu!
 

Od 1. září 2021 přecházíme na novou právní formu společnosti s ručením omezeným Jařab s.r.o., s níže uvedenými novými fakturačními údaji, novým IČ a DIČ. Novým provozovatelem e-shopu Nej-ceny.cz se tedy stává:

Jařab s.r.o.

Hlučínská 47/158

747 21 Kravaře

IČ: 10987185

DIČ: CZ10987185

nové číslo účtu: 6012727319/0800 Česká Spořitelna

Co se tím změní?

 

Pro naše zákazníky ani obchodní partnery se tím mnoho nezmění. Náš tým včetně jednatele, zastupujícího společnost, zůstává stejný, stejně jako kvalita poskytovaných služeb. Nadále provozujeme internetový obchod Nej-ceny.cz i jiné podnikatelské činnosti. Kontaktní e-maily ani telefonní čísla zaměstnanců se nemění. Změní se pouze naše fakturační údaje a účty na všech dokladech, které od nás obdržíte. Zaktualizovat jsme museli i Všeobecné obchodní podmínky, Informace o ochraně osobních údajů a dokumenty s tím související (Reklamační řád, Informace o uplatnění práva na odstoupení od smlouvy apod.). Došlo zde jen k výše uvedeným změnám - tedy úpravy názvu firmy, IČ, DIČ, případně i bankovních účtů. Nemusíte se tedy ničeho obávat, ani když u nás v čase přechodu na novou právní společnosti realizujete svůj nákup. Jedinou změnou bude jiná hlavička firmy na Vašem daňovém dokladu, než jste byli doposud zvyklí.

  

Děkujeme za Vaši pozornost.

 

Tým společnosti Jařab s.r.o.

Spinner Výpis se aktualizuje...