Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Zubní kartáček Neno Denti v designu tučňáka

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 28. 5. 2021


Zubní kartáček Neno Denti byl navržen s ohledem na jemné dětské zuby. Pokud právě nečistíte zuby svého dítěte, můžete nechat Neno Denti stát vzpřímeně. Speciální přísavka udrží zařízení na místě.

Určen i pro ty nejmenší

S kartáčkem Neno Denti se můžete postarat i o děti příliš malé na to, aby mohly mít zuby. Kartáček na zuby je dodáván s hlavicí masážního kartáčku pro děti starší 3 měsíců.

Pěstujte zdravé návyky

Neno Denti je více než zubní kartáček - je to celá sada pro ústní hygienu. Použijte jej k tomu, abyste naučili své dítě pravidelně si čistit zuby.

Vezměte ho s sebou na cesty

Neno Denti je malý zubní kartáček napájený baterií AAA, takže si ho můžete snadno vzít s sebou, když jedete s dítětem na dovolenou nebo na jinou dlouhou cestu.

Unikátní tvar a design tučňáka

Neno Denti připomíná malého tučňáka a přitahuje pozornost malých dětí.

Je voděodolný

Neno Denti má odolnost proti vodě IPX7, takže je odolný vůči stříkající vodě. Lze jej umýt pod tekoucí vodou. Tento elektrický zubní kartáček lze bezpečně použít v koupelně.

Zabudované LED světlo

Světlo zabudované do zubního kartáčku Neno Denti vám umožní vidět do úst dítěte. Světlo navíc upoutá pozornost vašeho dítěte a promění každodenní čištění v zábavnou hru.

Spinner Výpis se aktualizuje...