DORUČUJEME ZDARMA do PPL výdejních míst! Více o listopadové akci

Boty Crocs článek

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 24. 3. 2010


crocs-man

Co je CrocsTM?

Crocs je americká značka obuvi, která byla založena v roce 2002, na českém trhu je k dostání od roku 2006. Původní nápad vznikl, když parta tří kamarádů z Colorada cestovala na lodi z Mexika do Miami a přemýšleli o botě ideální na loď - neklouzavé, nepromokavé, zamezující zápachu, a hlavně pohodlné a jednoduché. Nápad dotáhli do konce, svojí vysněnou botu zrealizovali a fenomén CrocsTM byl na světě.

Proč boty CrocsTM?

Crocsy jsou lehké, pohodlné, neklouzavé, módní a funkční. Kromě použití pro volný čas a sport jsou Crocsy ideální pro zaměstnání, kde musí být člověk dlouho na nohou - bota má ergonomický tvar a díky masážnímu vzorku ve vnitřku boty podporuje správné prokrvení chodidel, neklouže, nenchává stopy a materiál je antiseptický. Díky těmto funkcím jsou Crocsy ideální i pro osoby trpící různými zdravotními obtížemi jako je artróza, problémy se zády, zdravotní komplikace spojené s cukrovkou, různá zranění, nebo roztroušená skleróza. Boty jsou také perfektní pro těhotné ženy. Chcete-li zobrazit kompletní nabídku, klikněte na kategorii Boty Crocs

Boty CrocsTM jsou praktické:

 • Nejnovější italský design
 • Crocsy jsou měkké a pohodlné
 • Díky materiálu croslite jsou extrémně lehké, neváží ani 200 gramů
 • Materiál je antibakteriální – nezapáchá
 • Vzdušné provedení crocsů zamezuje pocení nohou
 • Crocsy mají omyvatelný povrch
 • Protiskluzovou podrážku oceníte na každém hladkém povrchu
 • Netvoří šmouhy na hladkém povrchu
 • Nepodléhají skáze ve slané vodě
 • Působením tepla z chodidel se crocsy vytvarují přesně podle potřeby vaši nohy
 • Crocsky jsou ortopedicky tvarované

 

Z čeho jsou Crocsy?

CrosliteTM je patentovaný materiál z extrudované pryskyřice, nejde o obyčejnou gumu! Buněčná struktura zamezuje tvorbě bakterií a plísní, materiál je přirozené antibakteriální a eliminuje zápach. Obsažená pryskyřice má výjimečnou schopnost tlumit otřesy a dopady a vyniká maximálním odpružením (je prokázáno, že nošení Crocsů snižuje únavu svalů o 62% oproti stání naboso.) CrosliteTM není jedovatý, může být ve styku s kůží a stačí ho oplachovat vodou a mýdlem, popřípadě lze boty prát v pračce na 30 stupňů.

Proč je zdravé nosit Crocsy?

Kromě toho, že jsou lehké a pohodlné, podporující Crocsy klenbu chodidla, akupunkturní vzorek zabezpečuje správnou cirkulaci krve a speciální zpevnění v oblasti paty zamezuje deformaci boty pod váhou těla. Je prokázáno, že nošení Crocsů snižuje únavu svalů o 62% oproti stání naboso. Díky ventilačním otvorům Crocsy skvěle větrají, materiál je navíc pamatovatelný, boty proto lze individuálně tvarovat na míru jakémukoliv typu chodidla.

Doplňky Jibbitz?

V roce 2005 přišla Sheri Schmelzer, matka tří dětí z amerického Coloráda, na nápad zdobit Crocsy svých dětí malými ozdůbkami, které vyráběla z hlíny a kamínků. Její manžel spatřil v nápadu velký potenciál a představil jej Crocsu. Jibbitz se uchytily a staly se fenoménem a významnou součástí rodiny CrocsTM. Existují stovky motivů, které baví děti i dospělé. Díky licenčním smlouvám s významnými firmami můžete mít i Jibbitz s vašemi oblíbenými postavami s populárních kreslených i hraných filmů či seriálů.

Chceš se odlišit ještě víc, být originální a středem pozornosti? Chceš vyjádřit své záliby nebo názory? Vyzdob si své nové Crocsy odznáčky Jibbitz! Tyto ozdobičky s různými motivy jsou velkým hitem a povyšují Crocsíky na novou úroveň originality ;-)

10 DŮVODŮ PROČ MÍT CROCS

1.) Nic není tak měkké a pohodlné 2.) Neváží skoro nic 3.) Ventilační otvory zaručí tvým nohám pohodlí 4.) Podrážka nezanechává na podlaze šmouhy 5.) Materiál odolává bakteriím a zápachu, což tvoji přátelé určitě ocení 6.) Moderní italský design s tvarovanou vystýlkou 7.) Nekloužou 8.) Jsou omyvatelné vodou 9.) Jednoduché na údržbu 10.) Voda a písek se snadno dostanou ven ventilačními otvory

 

Teď už víte o botech Crocs všechno a u nás si je můžete koupit, za nejceny ;-) Botičky dopravíme až k Vám domů ZDARMA! (mimo výprodejových párů)

V nabídce jsou jak pánské Crocs, dámské Crocs, tak i dětské typy botů Crocs. Krom série pantoflí nebo-li "dřeváků", která Crocsy proslavila, se v nabídce nalézají také jiné typy botek, jako např. žabky, balerínky, apod. Prohlédni si všechny modely botů Crocs a vyber si ty nejlepší pro tebe!

crocs_nejceny_400

Provozujeme také internetové stránky, specializované pouze na boty Crocs. Naleznete tady snad všechny důležité informace o botách Crocs. www.nej-boty.cz

Spinner Výpis se aktualizuje...