Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Dopravci na území Slovenska

Přepravní služba GEIS

Geis je součástí nadnárodní logistické skupiny a patří mezi 3 největší soukromé balíkové dopravce v ČR. Vámi vybrané zboží doručí i kdekoli na území Slovenské republiky, zpravidla do 48 hodin od expedice z našeho eshopu. Pomocí SMS nejdříve Geis informuje o čísle balíku a předpokládaném termínu doručení. Poté můžete sledovat on-line cestu balíku k Vám prostřednictvím této stránky. Na stejné stránce je také možné přesměrovat balík na výdejní místo GEIS POINT. V den doručení Vám přijde SMS a e-mail s upřesněním času, během které se bude zásilka doručovat a také přímý kontakt na doručujícího řidiče pro případ, že čas doručení nevyhovuje.

Za každý doručený balík můžete v rámci věrnostního Geis programu sbírat body a získávat výhry a odměny. Více na stránkách Geis.

DPD


Zásilkovna

Zásilkovna Point je nejširší síť výdejních míst na území ČR a Slovenska, určená pro zásilky do 10 kg váhy, s max. rozměrem 1 strany: 70 cm. Přímo v košíku objednávky si můžete vybrat nejbližší výdejní místo, které Vám bude aktuálně vyhovovat. Seznam výdejních míst naleznete pod tímto odkazem. Jakmile je zásilka připravena na vámi vybraném Z-pointu, přijde vám potvrzovací e-mail a SMS. V potvrzovacím e-mailu a SMS obdržíte heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa. Pro výdej zboží vám postačí pouze znalost tohoto hesla. Na vyzvednutí máte vždy 7 dní. Pokud ale kliknete na odkaz na trasování zásilky, který od nás obdržíte v emailu, můžete si vyzvednutí zásilky prodloužit online a zdarma až na 21 dní.

Při přebírání zboží si vždy zásilku řádně prohlédněte. Pokud je obal zjevně poškozený, zásilku nepřebírejte a obsluhu výdejního místa na problém okamžitě upozorněte.

Zásilkovna

Spinner Výpis se aktualizuje...