Kariéra

Aktualizace 03.08.2018

Pro umožnění výběrového řízení na danou pracovní pozici bude společnost Libor Jařab, J+M výpočetní technika, IČ: 66174198, Hlučínská 158, 747 21 Kravaře, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Další informace o zpracování údajů naši společností poskytuje Libor Jařab, e-mail: libor.jarab@j-m.cz, resp. jsou dostupné na https://www.nej-ceny.cz/clanky/ochrana-soukromi/

Hledáme vhodného kandidáta na pozici „PRODUCT MANAGER /KU“

Hledáme člověka, který bude brát práci jako svůj koníček a pomůže přesvědčit naše zákazníky o nejlepším produktu na trhu.

Náplň práce:

  • Komplexní péče o produktové portfolio DŮM a BYT, ZAHRADA, SPORT a ZÁBAVA, MÓDA v našem Internetovém obchodě www.nejceny.cz
  • Zadávání popisů produktů do databáze včetně vyhledání veškerých dostupných informací
  • Aktivní znalost trhu a konkurence včetně jejich aktivit na základě dostupných dat a osobního monitoringu
  • Kontakt s dodavateli a zákazníky na produktové úrovni
  • Optimalizace sortimentu a skladových zásob
  • Nedílnou součástí práce je vedení související administrativy e-shopu

 Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Všeobecný přehled o obchodování na Internetu
  • Smysl pro obchod a marketing
  • Výbornou komunikaci se zákazníky
  • Znalost anglického jazyka
  • Dobrou znalost práce s PC
  • Vyjednávací schopnosti
  • Pozitivní přístup k práci
  • Spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zaměstnanecký poměr na plný úvazek
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí

Nástup možný ihned.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu J+M výpočetní techniky, na základě kterého bude děláno výběrové řízení: prace@j-m.cz

Hledáme vhodného kandidáta na pozici „PROGRAMÁTOR PHP"

  • vývoj a správa webů a aplikací
  • vývoj a správa vlastního CMS a dalších samostatných produktů
  • zodpovědnost za realizaci projektů
  • analytická příprava projektů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • výborná znalost PHP5 a MySQL, OOP způsob smýšlení a práce nutné
  • znalost frameworků výhodou
  • praxe s vývojem PHP aplikací
  • znalost angličtiny na úrovni bezproblémové práce s dokumentací
  • aktivní přístup při řešení problému, pečlivost, inovativní přístup k projektům
  • časová flexibilita
  • schopnost rozvíjet své znalosti

Nabízíme:

  • různorodou, zajímavou a tvůrčí práci na internetových projektech v mladém kolektivu
  • zaměstnanecký poměr na plný úvazek, místo výkonu práce Kravaře
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a odkazy na realizované projekty na e-mailovou adresu J+M výpočetní techniky, na základě kterého bude děláno výběrové řízení: prace@j-m.cz

Výpis se aktualizuje...