Letní dny dopravy zdarma
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Bezdrátové nabíjení prostřednictvím inovativní technologie Qi

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 7. 3. 2019


Cellularline bezdrátové nabíječky

Nabíjejte už jen bezdrátově, pohodlně a kdekoli

Využití bezdrátového nabíjení je nesmírně pohodlné a v posledních měsících zažívá velký rozmach. Už není třeba neustále hledat a napojovat otravné kabely. Stačí položit mobilní telefon na bezdrátovou nabíječku a nabíjet doma, v kanceláři i třeba v autě. Podmínkou je, aby Váš telefon podporoval tzv. standard Qi (čti čí). Tímto standardem disponuje už poměrně velká řada chytrých telefonů - nejen iPhone nebo Samsung, ale i mnohé další značky mobilních telefonů, které postupně standardem Qi své nejnovější modely vybavují.

Bezdrátové nabíječky fungují na principu elektromagnetické indukce, kdy je do cívky ve vysílači přiveden střídavý elektrický proud, který je přeměněn v elektromagnetické pole. Pokud je v blízkosti zařízení s druhou cívkou, indukován je střídavý elektrický proud, který je posléze usměrněn a převeden do akumulátoru.

Dnešní nabídka bezdrátových nabíječek je už docela pestrá - od placatých základen na stůl, přes stojánky až po dobíjecí držáky, určené do auta. Využít můžete i speciální power banky se schopností bezdrátového dobíjení.

Existují bezdrátové rychlonabíječky i nabíječky s běžnou rychlostí dobití. Je-li pro Vás rychlost nabití důležitá, doporučujeme bezdrátové nabíječky Cellularline, disponující Fast Charge funkcí. 

NYNÍ SOUTĚŽ + AKČNÍ CENY již od 399 Kč!

soutěž na facebooku

Soutěž na FB profilu

Až do soboty 9.3.2019 můžete soutěžit o tuto bezdrátovou nabíječku!

soutěž o bezdrátovou nabíječku na mobil na Instagramu

Soutěž na Instagramu

Až do neděle 10.3.2019 můžete soutěžit o tuto bezdrátovou nabíječku do auta!

zobrazit nabídku bezdrátových nabíječek se slevami až 25 %

Výpis se aktualizuje...