Dětské ložní povlečení do postýlky i do postele

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 10. 9. 2021


 

 Každý si zaslouží dobře se vyspat! Nezapomínejme na naše nejmenší a dopřejme jim klidný spánek v povlečení, které si zamilují!

Spánek je jedna z nejdůležitějších věcí v našem životě. Obzvláště kvalitní spánek u dětí je důležitý jak pro ně, tak rodiče. Existuje mnoho studií, článků, rozhovorů a obzvláště starých povídaček, které nám říkají, jak bychom měli děti uspávat, kolik hodin denně by měli spát, ale u většiny dětí to však nefunguje. Rodiče si vždy najdou své řešení, jak tyto problémy vyřešit a nedá se říct, že by jedna technika fungovala na všechny. Právě to, že jsou všechny děti odlišné, je dělá speciálními! Tento článek ovšem není o spánku jako takovém, ale o tom, jak děti můžeme do postele nalákat alespoň povlečením s jejich oblíbenou pohádkovou postavičkou! Rozšířili jsme náš sortiment o dětské ložní povlečení do postýlky i do větších postelí a věříme, že si jistě vyberete to své! Navíc jsou cenově dostupné a jejich kvalita i barevnost Vás jistě velmi mile překvapí.

 VŠECHNY MOTIVY DĚTSKÉHO POVLEČENÍ>

 Kromě těchto vybraných máme také povlečení s obíbeným Medvídkem Pú, Bambim, Autama, Avangers, Star Wars a spoustou dalších motivů! Nechte si vaše děti vybrat a udělejte jim radost! Je to také skvělý dárek na Vánoce, narozeniny, svátek a další speciální příležitosti. Kromě toho, že si je zamilují děti, vy jistě oceníte to, že dětský pokoj bude díky němu ozvláštněn a dodekorován. Pořiďte si také povlečení pro sebe do Ložnice  známé německé značk JOOP!, které je vyráběno z kvalitní egyptské bavlny. A v neposlední řadě nezapomínejte ani na prostěradla.

Spinner Výpis se aktualizuje...