Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oblíbený lokátor v PRO verzi

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 18. 3. 2021


Fixed lokátor s novou sadou funkcí? Ano! Nový Fixed Smile PRO je tady!

Pořiďte si oblíbený GPS lokátor a neztraťte přehled o všem důležitém! Lokátor FIXED Smile PRO Vám pomůže lokalizovat cennosti jako je například peněženka, klíče, mobilní telefon, kufr a mnoho dalšího. Prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace prozkoumáte polohu všech věcí, na kterých máte připnutý Fixed Smile Pro. Lokátor nezapomíná ani na prevenci ztráty, tak abyste s jejich hledáním nestrávili věčnost. Můžete jej nastavit tak, aby Vám zaslal upozornění v případě, že se vzdálíte nebo naopak, když se hlídaný předmět pohne z místa. Nastavení, obsluha i hledání s tímto lokátorem je velmi jednoduché a díky kompletně české aplikaci i podrobnému návodu to zvládne opravdu každý. Novinkou ve verzi Fixed Smile Pro je hlasitější pípání při hledání nebo nastavení vlastní melodie, nová verze Bluetooth 5.0 s lepší dosahem a nižší spotřebou energie, funkce multiconnection pro možnost připojení Smile na více mobilních zařízení současně a další.

Co vše Vám pomůže GPS lokátor Fixed Smile PRO ohlídat?

Najděte svou kabelku, kufr nebo sportovní tašku s lokátorem Fixed Smile

Kabelka

Kolikrát se Vám podařilo někde položit kabelku, příruční zavazadlo, kufr nebo sportovní tašku, a strávili jste věčnost hledáním? Lokátor Fixed Smile PRO můžete jednoduše připnout k dané tašce a pomocí aplikace zkrátit hledání na minimum.

Neztraťte svou peněženku s GPS lokátorem Fixed Smile

Peněženka

Snad každému se stalo, že někde založil svou peněženku a v hysterii jí neuměl najít. GPS lokátor Smile PRO stačí vložit do kapsičky v peněžence a vyhnout se tak hysterii.

Konec zapadnutým klíčům s lokátorem osobních věcí Fixed Smile

Klíče od bytu

Kde mám klíče od bytu / domu? Toto je u zapomnětlivců velmi častá otázka. Hlídač osobních věcí Fixed Smile PRO můžete jednoduše připnout přímo na klíčenku a k této otázce, pak dodat velmi rychlou odpověď.

Neztrácenjete čas s lokací klíčů od auta s lokátorem Fixed Smile

Klíče od auta

Sotva najdeme někoho, kdo by chtěl ztratit klíče od automobilu a zdlouhavě řešit výrobu nového a často, i díky zabudovaným moderním technologiím, drahého klíče. S Fixed Smile PRO už nic vyřizovat nebudete muset, stačí jej jen připnout ke klíčům.

Najděte svůj mobilní telefon s hlídačem osobních věcí Fixed Smile

Mobilní telefon

Drahocenný společník, pokud se nudíte, nepřítel při hledání. Kolikrát se Vám stalo, že telefon nemůžete najít? Lokátor Fixed Smile PRO funguje oboustranně, takže pomocí něj můžete pouhým stisknutím tlačítka prozvonit svůj mobil.

Senzor pohybu pro ohlídání Vašich věcí!

Smile Pro má v sobě ukryt pohybový senzor, který po aktivaci upozorní na nechtěný či nežádoucí pohyb. Upozornění dostanete okamžitě do aplikace a Smile sám spustí hlasitý alarm. Sedíte na zahrádce a Vaše drahé kolo je opřeno poblíž? Stačí připnout Smile ke kolu, aktivovat pohybový senzor a jakmile se kolo pohne, Smile Vás okamžitě upozorní. Stejně dobře ohlídá třeba kufr ležící v letištní hale u vašich nohou, když si zrovna zdřímnete. Senzor uvnitř Smile navíc umí zaznamenat časový údaj pohybu, i když není zrovna připojen k telefonu. V aplikaci pak po opětovném připojení zjistíte, kdy bylo s trackerem pohnuto. Můžete být v klidu, Smile hlídá za Vás.

Lokátor Fixed Smile jako chytrý doplněk Vašeho mobilního telefonu

Nemějte starost o své blízké!

Aplikace FIXED Smart nabízí i možnost rodinného sdílení údajů z jednoho Smile pro více uživatelů. Máte strach, aby se Vaše dítě nezatoulalo cestou do školy? Pokud má u sebe sdílený Smile připojený k telefonu, ve Vaší aplikaci se během chvilky ubezpečíte, že dorazilo v pořádku. Na mapě v aplikaci FIXED Smart uvidíte v reálném čase polohu zvoleného Smile. Vaši blízcí tak budou vždy v bezpečí pod dohledem Smile. V telefonech s operačním systémem iOS spolupracuje aplikace s Apple Maps, u Android zařízení pak Google Maps. Při odpojení trackeru zůstane v mapě zaznamenaná jeho poslední poloha, která vám napoví, kde zůstal.

Lokátor Fixed Smile pro family

Obousměrné hledání věcí a bezpečná zóna

Po aktivaci trackeru se ze Smile Pro stane pečlivý strážce Vašich klíčů, peněženky, kufru nebo čehokoliv Vás napadne. Chytrý tracker Smile PRO hlídá věci na principu Bluetooth propojení s chytrým telefonem. Pokud je Smile PRO pro v dosahu Bluetooth, odesílá data o své poloze do aplikace v připojeném telefonu a upozorní Vás, pokud se od něj vzdálíte na větší vzdálenost. Díky modernímu Bluetooth 5.0 funguje FIXED Smile PRO až do vzdálenosti několika desítek metrů i v uzavřených prostorách, a navíc citelně šetří baterii lokátoru i samotného telefonu. Když otevřete aplikaci a kliknete na Váš Smile, okamžitě o sobě dá vědět zvoněním a blikáním. Kde jsem nechal klíče? Samozřejmě, zvonění se ozývá od věšáku v předsíni. Dvojklikem tlačítka na trackeru si můžete naopak "prozvonit" svůj smartphone. Samozřejmostí je volba melodie, ať to má styl. Majitelům iOS zařízení může v hledání díky hlasovým povelům pomoci Siri.

Při samotné ztrátě dané věci otevřete mobilní aplikaci Smile, vyberete ztracenou položku ze seznamu a zobrazíte si na mapě poslední známou polohu (tj. poloha lokátoru Smile před ztrátou Bluetooth spojení s Vaším mobilním zařízením). Až dorazíte na adresu, kde se lokátor nachází, prostřednictvím mobilní aplikace jej můžete prozvonit. GPS lokátory Fixed Smile jsou totiž vybaveny malým zabudovaným reproduktorem, který Vám po zmáčknutí povelu v aplikaci vydá zvuk (tón lze nastavit v aplikaci Smile). Díky tomuto reproduktoru tak uslyšíte, kde přesně se ztracený lokátor i s předmětem nachází. Krom hledání ztraceného lokátoru můžete Smile využít i nalezení telefonu, stačí zmáčknout tlačítko na lokátoru a Váš telefon vydá zvukový signál (pokud se nachází v dosahu telefonu).

GPS lokátor osobních věcí Fixed Smile s obousměrným hledáním věcí a bezpečnou zónou
neočekávané alarmy v aplikaci FIXED SMILE PRO

Bez neočekávaných alarmů, když je nechcete!

Chcete-li vědět o každém připojení a odpojení hlídače Smile od Vašeho telefonu, stačí si zapnout příslušná upozornění. Jelikož však Bluetooth signál kolísá podle místa, kde se právě nacházíte, mohou vás tato upozornění obtěžovat. Proto jsme do aplikace přidali funkci bezpečných zón a nočního režimu. Bezpečná zóna může být Váš byt, dům nebo třeba kancelář. Pokud vstoupíte do bezpečné zóny, upozornění nebudou aktivní. Jestliže zónu opustíte, budete zase vědět o každém odpojení. Noční režim Vás zase ochrání od nečekaných alarmů během spánku.

Přehledná aplikace FIXED Smart v češtině i slovenštině!

Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci FIXED Smart do Vašeho mobilního telefonu nebo tabletu s iOS či Androidem a přidat nový Smile Pro. Pomocí Bluetooth se ihned spáruje s Vaším zařízením pro okamžité použití. Vše si snadno nastavíte přesně podle potřeby tak, aby Vám Smile sloužil co nejlépe. Aplikace je kompletně v češtině i slovenštině a neustále se vyvíjí. Navíc myslí i na Apple Watch. V jedné aplikaci budete mít přehledně na očích všechny vaše chytré trackery Smile. U každého trackeru si v aplikaci můžete nastavit, jakým způsobem Vás bude upozorňovat na případné odpojení z dosahu nebo nežádoucí pohyb - jestli diskrétní notifikací, nebo naopak hlasitým alarmem. Pro zbytečné rušení doma nebo v kanceláři lze nastavit bezpečné zóny, nechtěné notifikace během spánku zase zajistí funkce nočního režimu. Aplikace FIXED Smart je neustále vylepšována na základě zkušeností zákazníků a díky automatickým aktualizacím se tak průběžně vylepšují funkce Vašich Smile trackerů.

Fixed SMART aplikace
 

Tracker FIXED Smile PRO

Co nového tedy přináší pro verze?

  • Hlasitější vyzvánění – verze PRO pípá mnohem hlasitěji, byl to jeden z požadavků našich zákazníků
  • Polyfonní vyzvánění – uživatel si bude moct vybrat tón vyzvánění, kterým bude Smile hrát
  • Funkce multiconnection – Předchozí verze se mohly připojit pouze na jediné zařízení v tu samou chvíli. To už nyní neplatí, verze PRO se připojí až ke třem zařízení zároveň. Velmi důležitá funkce, která nám otevírá dveře pro širší využití smart home, ale i pro běžné využití.
  • OTA aktualizace – tzv. „over-the-air“ aktualizace zařízení zajišťují to, že můžeme kontinuálně vylepšovat zařízení bez nutnosti vydání novější verze a výroby nových kusů. Teď už tedy neaktualizujeme jen aplikaci, ale i firmware, který je ve Smile PRO. Díky tomu můžeme průběžně přidávat nové funkce tak, aby zákazník zůstal z produktu nadšený po celou dobu používání. Je to přidaná hodnota, kterou moc konkurentů nemá či nevyužívá. My to chceme změnit.
  • Bluetooth 5 – Ve verzi Motion jsme měli BT 4.2, což už je zastaralá verze, a proto jsme přešli na verzi 5.0. Díky tomu dokážeme přenést v případě potřeby více dat ze senzorů, dále má pak nižší energetickou náročnost a vyšší dosah skrze zdi v hustě osídleném místě. Taktéž jsme vylepšili anténu, která je silnější a dokáže vysílat signál o kus dál.

Často kladené dotazy:

Otázka

Odpověď

Na jakou vzdálenost od telefonu Fixed Smile PRO Funguje?

Lokátor komunikuje s telefonem prostřednictvím bezdrátového rozhraní Bluetooth ve verzi 5.0 LE, s tímto rozhraním je vzdálenost limitovaná na až 40 metrů (v závislosti na prostředí)

Jaká baterie napájí GPS lokátor Fixed Smile? Pro napájení lokátoru je použita knoflíková baterie CR2032, která je součástí balení (vložena uvnitř lokátoru Smile). Díky použití nízkoenergetického Bluetooth 5.0 LE dokáže tato baterie pohánět lokátor cca. 1 rok.
Jak vyměnit baterii v lokátoru Fixed Smile PRO? Zde stačí postupovat pomocí přiloženého návodu (ke stažení zde).
Jak spárovat GPS hlídač Fixed Smile PRO s mobilním telefonem. Při prvotním nastavení a párování lokátoru Fixed Smile PRO doporučujeme postupovat podle návodu v aplikaci FIXED SMART
Jak funguje hledání ztracené věcí pomocí GPS lokátoru Smile PRO? Ztracenou věc lze lokalizovat prostřednictvím mobilní aplikace FIXED SMART, se kterou jste lokátor spárovali. V této aplikaci si můžete prohlédnout poslední známou polohu ztracené věci (tedy poslední polohu, než lokátor vzdálil od telefonu). Tuto pozici si můžete zobrazit na mapě, po opětovnému přiblížení ke ztracené věci se telefon opětovně spáruje s GPS lokátorem a ten můžete v případě potřeby "prozvonit". Lokátor Fixed Smile PRO je totiž osazen malým reproduktorem, který Vám tónem pomůže najít ztracenou věc.
Je GPS lokátor Fixed Smile PRO v češtině? Ano, mobilní aplikace FIXED SMART je kompletně v češtině i slovenštině.
Jakou verzi operačního systému podporuje aplikace FIXED SMART? Bezplatná aplikace k lokátoru FIXED SMART je určena pro operační systém  iOS 12.0 a vyšší a Android 7.0 a vyšší. Aplikace je také upravená i pro používání na Apple Watch a jde ovládat hlasem pomocí SIRI.
SMILE po mě chce při párování heslo. Kde zjistím heslo pro párování?
Spojení s Bluetooth hlídačem osobních věcí SMILE PRO je chráněno neveřejným heslem, které zabraňuje neoprávněnému připojení třetích zařízení a osob. Aplikace FIXED SMART však využívá zabezpečené spojení a v návaznosti na registraci uživatele na serveru FIXED dává možnost spojení bez nutnosti vkládání hesla. Heslo telefon vyžaduje ve chvíli, kdy se pokusíte s hlídačem spojit mimo mobilní aplikaci FIXED. Pokud se tedy snažíte připojit přímo v nastavení Bluetooth vašeho telefonu, budete vyzváni k zadání hesla. Stačí přejít do aplikace SMART a heslo nebude vyžadováno. K spárování dojde automaticky po zapnutí hlídače SMILE PRO a kliknutí na tlačítko +, které přidává nový SMILE PRO do aplikace.

Lokátor osobních věcí Fixed Smile s motion senzorem v 4 barvách:

 
 
Spinner Výpis se aktualizuje...