Průvodce správnými velikostmi ručníků a osušek

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 12. 4. 2021


Váháte nad tím, jakou velikost ručníku či osušky si vybrat? Nabízíme Vám přehledný seznam velikostí a jejich správné využití. Teď už se při objednávání nespletete!

Znáte také ten příjemný pocit, kdy se po teplé sprše, nebo vaně zabalíte do čerstvě vypraného voňavého a jemně měkkého ručníku? Že ne? Tak se podívejte na naši nabídku produktů v kategorii Osušky, ručníky, kde si jistě svého favorita najdete! Každý z nás si totiž zaslouží, aby své tělo hýčkal. Nabízíme Vám kvalitní ručníky ze 100% bavlny prestižní německé značky JOOP!, kterou založil návrhář Wolfgang JOOP. Ručníky dodáváme v nepřeberném množství barev, velikostí a typů, které Vaši koupelně či toaletě dodají ten správný šmrnc! Jakou velikost ale při výběru zvolit? Podívejte se na jednoduchý přehled, který Vám v této oblastni udělá jasno!

JOOP!
 
 

Přehledný průvodce velikostí

žínka JOOP!

Žínka - 16x22 cm

Žínky jsou ideální pro jednoduché a efektivní odstranění nečistot a také k prokrvení a jemné masírování pokožky při nanášení mýdla. Po nanesení sprchového gelu či mýdla na tělo kvalitní žínkou ze 100% bavlny si nejen sprchu více užíjete, ale budete se také radovat z hebkosti Vaší pokožky, kterou díky tomu získáte.

obličejový ručník JOOP!

Obličejový ručník - 30x30 cm

Malé ručníky o velikosti 30x30 cm jsou také vyrobeny ze 100% bavlny, a proto se nemusíte bát je použít na Vaši obličejovou pokožku. Ručníky díky svoji jemnosti a savosti obličej perfektně usuší ale nepodráždí!

ručník pro hostyJOOP!

Ručník pro hosty - 30x50 cm

Ručník o velikosti 30x50 cm je ideální pro hosty, kteří jej mohou využít na toaletě či v koupelně pro utření rukou,nebo obličeje. Hýčkejte si své hosty, by se i u Vás cítili jako doma.

ručník na ruce JOOP!

Malý ručník - 50x100 cm

Ručníky o velikosti 50x100 cm jsou dělané pro rychlé utírání rukou a těla. Ručníky díky svému materiálu skvěle sajou a nejen Vaše ruce tak budou i po umytí perfektně suché a jemné. Malé ručníky mohou tvořit v koupelně také skvělý doplněk.

osuška JOOP!

Osuška na tělo - 80x150 cm

Osušky na tělo o velikosti 80x150 cm jsou ze 100% bavlny a vysokou gramáží, a přínáší tak kvalitní savost, jemnost a hebkost pro Vaše tělo. Díky zajimavému designu jistě doplní Vaši koupelnu a dodají ji jemný nádech luxusu.

Spinner Výpis se aktualizuje...