Rozložená platba - kup teď třeba jen za čtvrtinu ceny

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 4. 11. 2021


 
Zaplať třeba jen čtvrtinku a užij si zboží ještě dnes!

 

 

OPRAVDU NEZAPLATÍM NIC NAVÍC?

Opravdu ne! Veškeré náklady pokryjeme za Vás my. Vy zaplatíte jen hodnotu svého nákupu, rozloženou do 2-4 plateb. Chceme Vám tak usnadnit nakupování v době, kdy je potřeba nakoupit více, než umožňují Vaše aktuální finanční možnosti. Nemusíte nákupy odkládat ani se bát zbytečných úroků jako při splátkovém prodeji.
 

JAK POSTUPOVAT? JE TO JEDNODUCHÉ!

Vše probíhá plně online, včetně stvrzení smlouvy.

krok 1

1. Nakupte zboží v celkové hodnotě od 2 000 Kč do 15 000 Kč

 
krok 2

2. V Košíku zvolte platební metodu Rozložená platba. Adresa doručení musí být v rámci území ČR, pro zahraničí není služba určena.

 
krok 3

3. Odešlete objednávku a vyplňte on-line žádost pro Essox. Výsledek znáte v podstatě ihned.

 
krok 4

4. Schválený nákup s Rozloženou platbou stvrdíte úhradou první platby (1/4 až 1/2 z ceny) převodem na účet e-shopu a zboží převezmete.

Zbývající platby platíte přímo Essoxu dle obdržených pokynů. Na doplacení máte až 4 měsíce.

 

Důvody proč je výhodné si koupit zboží s rozloženou platbou

Často kladené dotazy (FAQ):

   

Otázka

Odpověď

Může nakoupit s Rozloženou platbou každý?

O rozloženou platbu mohou zažádat všichni zákazníci, i ti, kteří u nás nakupují poprvé. Volba této varianty platby není podmíněna ani registrací na e-shopu. Finální rozhodnutí o schválení rozložené platby však řeší Essox a ten (obratem) potvrdí nebo nepotvrdí tuto možnost platby. Samotný e-shop rozhodnutí ovlivnit nemůže. Podmínkou následného procesu realizace rozložené platby je účet u některé z následujících bank: KB, ČSOB, Č.spořitelna, Raiffeisenbank, Air Bank, MONETA Money Bank, Fio banka, J & T BANKA.

Co je potřeba udělat ke schválení Rozložené platby? Žádost je rychlá, snadná, vše probíhá on-line. Kontaktní údaje se načtou z e-shopu, identifikační údaje z dokladu totožnosti, vyplní se pouze číslo účtu. Žádné dlouhé vypisování formulářů. Vše je maximálně zjednodušeno a zkráceno.
Jaké zboží můžu s Rozloženou platbou nakoupit? Jakékoli zboží v e-shopu Nej-ceny.cz, přičemž celková cena nákupu musí být v rozmezí 2 000-15 000 Kč. 
Jak proběhne podpis smlouvy s Essoxem? Úplně jednoduše - Vaše první platba za zboží je vlastně stvrzením Vašeho zájmu o nákup s rozloženou platbou, který předtím Essox schválil.
Proč musí být první platba uskutečněná převodem z účtu? Je to nutné z důvodu usnadnění potvrzení smlouvy, viz předchozí dotaz. První platba zákazníkem je hrazena převodem na účet prodejce a tím, že platbu provede, je zároveň smlouva podepsána. Pokud platbu neprovede (což je součást procesu), tak smlouva není platná a do tohoto stavu se nedostane.
Jak mohu doplatit zbytek částky? Jediné možné jsou úhrady převodem z bankovního účtu.
Mohu u nákupu s Rozloženou platbou odstoupit od smlouvy do 14 dnů?  Toto právo se samozřejmě vztahuje i na nákup s Rozloženou platbou.

 

Máte jiný dotaz? Kontaktujte nás na infolince 553 673 233, v obvyklé pracovní době.

Spinner Výpis se aktualizuje...