Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Stop ztrátám s chytrým lokátorem osobních věcí FIXED Smile

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 10. 7. 2020


Přítrž zdlouhavému hledání osobních věcí s chytrým lokátorem FIXED Smile s motion senzorem!

Kolik osobní věcí se Vám již podařilo ztratit, a už jste je nikdy nenašli? Kolik hodin svého života jste strávili hledáním svých klíčů, peněženky nebo kabelky? Pokud je odpověď na tyto otázky - mnoho, pak je na čase pořídit si chytrý hlídač / hledač osobních věcí Fixed Smile. Lokátor Vám pomůže prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace s lokalizací ztracených věcí, ale i s prevenci ztráty, tak abyste s jejich hledáním nestrávili věčnost. Nastavení, obsluha i hledání s tímto lokátorem je velmi jednoduché a díky kompletně české aplikaci i podrobnému návodu to zvládne opravdu každý. Podívejte se na vše, co GPS lokátor Fixed Smile umí v níže uvedeném videu.

Co vše Vám pomůže GPS lokátor Fixed Smile ohlídat?

Najděte svou kabelku, kufr nebo sportovní tašku s lokátorem Fixed Smile

Kabelka

Kolikrát se Vám podařilo někde položit kabelku, příruční zavazadlo, kufr nebo sportovní tašku, a strávili jste věčnost hledáním? Lokátor Fixed Smile můžete jednoduše připnout k dané tašce a pomocí aplikace zkrátit hledání na minimum.

Neztraťte svou peněženku s GPS lokátorem Fixed Smile

Peněženka

Snad každému se stalo, že někde založil svou peněženku a v hysterii jí neuměl najít. GPS lokátor Smile stačí vložit do kapsičky v peněžence a vyhnout se tak hysterii.

Konec zapadnutým klíčům s lokátorem osobních věcí Fixed Smile

Klíče od bytu

Kde mám klíče od bytu / domu? Toto je u zapomnětlivců velmi častá otázka. Hlídač osobních věcí Fixed Smile můžete jednoduše připnout přímo na klíčenku a k této otázce, pak dodat velmi rychlou odpověď.

Neztrácenjete čas s lokací klíčů od auta s lokátorem Fixed Smile

Klíče od auta

Sotva najdeme někoho, kdo by chtěl ztratit klíče od automobilu a zdlouhavě řešit výrobu nového a často, i díky zabudovaným moderním technologiím, drahého klíče. S Fixed Smile už nic vyřizovat nebudete muset, stačí jej jen připnout ke klíčům.

Najděte svůj mobilní telefon s hlídačem osobních věcí Fixed Smile

Mobilní telefon

Drahocenný společník, pokud se nudíte, nepřítel při hledání. Kolikrát se Vám stalo, že telefon nemůžete najít? Lokátor Fixed Smile funguje oboustranně, takže pomocí něj můžete pouhým stisknutím tlačítka prozvonit svůj mobil.

Senzor pohybu pro ohlídání Vašich věcí!

Smile má v sobě ukryt pohybový senzor, který po aktivaci upozorní na nechtěný či nežádoucí pohyb. Upozornění dostanete okamžitě do aplikace a Smile sám spustí hlasitý alarm. Sedíte na zahrádce a Vaše drahé kolo je opřeno poblíž? Stačí připnout Smile ke kolu, aktivovat pohybový senzor a jakmile se kolo pohne, Smile Vás okamžitě upozorní. Stejně dobře ohlídá třeba kufr ležící v letištní hale u vašich nohou, když si zrovna zdřímnete. Senzor uvnitř Smile navíc umí zaznamenat časový údaj pohybu, i když není zrovna připojen k telefonu. V aplikaci pak po opětovném připojení zjistíte, kdy bylo s trackerem pohnuto. Můžete být v klidu, Smile hlídá za Vás.

Lokátor Fixed Smile jako chytrý doplněk Vašeho mobilního telefonu

Chytrý doplněk Vašeho mobilního telefonu!

Lokátor osobních věcí Fixed Smile můžeme požadovat za jeden z produktů v kategorii tzv. chytré elektroniky, tedy přístroj, který ke svému fungování využívá jiné zařízení, například mobilní telefon, a přitom rozšiřuje jeho funkce. Mezi rozšiřující funkce GPS lokátoru Fixed Smile patří - hledání ztracených věcí, hledání mobilního telefonu, varování při vzdálení se od lokátoru Smile. Hlídač Fixed Smile je malé zařízení, které můžete jednoduše připnout ke svazku svých klíčů, zavazadlu, kabelce nebo jej vložit do peněženky či jiného předmětu, který nechcete ztratit. Pak už jen stačí stáhnout bezplatnou mobilní aplikaci "Smile" a spárovat lokátor se svým telefonem.

Lokátor Fixed Smile jako chytrý doplněk Vašeho mobilního telefonu

Obousměrné hledání věcí a bezpečná zóna

Nejen hledání osobních věcí, ale i prevence jejich ztráty s lokátory Fixed Smile. S bezplatnou mobilní aplikaci "Smile" a lokátorem Fixed Smile nebudete omezeni jen na hledání ztracených věcí, aplikace Vás totiž bude varovat v případě, že se vzdálíte od lokátoru Smile. Ozve se notifikací ve Vašem mobilním telefonu / tabletu, ve chvíli, kdy ztratíte Bluetooth spojení s lokátorem. Díky tomu předejdete situacím, kdy například zapomenete peněženku na stole v restauraci, hotelu nebo baru. Tímto způsobem tak zamezíte samotné ztrátě Vašich věcí a předejdete hledání. Nemusíte se však bát, že by Vás lokátor Fixed Smile svými notifikacemi neustále otravoval. V nastavení aplikace si totiž můžete pohodlně nastavit tzv. bezpečnou zónu, například ve Vašem bytě nebo zaměstnání, kde Vás aplikace nebude informovat při každém vzdálení od lokátoru.

Při samotné ztrátě dané věci otevřete mobilní aplikaci Smile, vyberete ztracenou položku ze seznamu a zobrazíte si na mapě poslední známou polohu (tj. poloha lokátoru Smile před ztrátou Bluetooth spojení s Vaším mobilním zařízením). Až dorazíte na adresu, kde se lokátor nachází, prostřednictvím mobilní aplikace jej můžete prozvonit. GPS lokátory Fixed Smile jsou totiž vybaveny malým zabudovaným reproduktorem, který Vám po zmáčknutí povelu v aplikaci vydá zvuk (tón lze nastavit v aplikaci Smile). Díky tomuto reproduktoru tak uslyšíte, kde přesně se ztracený lokátor i s předmětem nachází. Krom hledání ztraceného lokátoru můžete Smile využít i nalezení telefonu, stačí zmáčknout tlačítko na lokátoru a Váš telefon vydá zvukový signál (pokud se nachází v dosahu telefonu).

GPS lokátor osobních věcí Fixed Smile s obousměrným hledáním věcí a bezpečnou zónou

Veškeré nastavení v jednoduché české aplikaci!

Veškeré nastavení lokátoru Fixed Smile najdete v bezplatné mobilní aplikaci "SMILE" dostupné pro Apple iOS a Google Android. V aplikaci si budete moct nastavit vše od zobrazování oznámení, přes určení bezpečných zón, až po nastavení nočního režimu, kdy Vás aplikace nebude rušit. Díky vývoji v České republice je aplikace uzpůsobena právě českým uživatelům, kteří v ní díky kompletní češtině najdou vše rychle a pohodlně. Do této aplikace jednoduše napárujete jeden nebo více lokátoru Fixed Smile, které poté uvidíte v přehledném seznamu s Vámi určenými názvy, například "klíče od bytu", "peněženka", "kabelka" atd. Aplikace SMILE se po instalaci a registraci sváže pomocí uživatelského účtu, takže si jí můžete nainstalovat i na více zařízení, například druhý telefon nebo tablet a uvidíte v ní všechny spárované GPS lokátory Smile. Více zařízení navíc rozšiřuje hledací sílu. Jakmile se váš primární telefon odpojí od SMILE a v dosahu bude další zařízení, dojde ke spojení. A vůbec přitom nezáleží, zda primární zařízení běží na iOS a sekundární na Androidu. Propojení funguje mezi-platformě.

Lokátor osobních věcí Fixed Smile s bezplatnou aplikací pro Google Android a Apple iOS

Videonávod - spárování lokátoru Smile s telefonem!

Často kladené dotazy:

Otázka

Odpověď

Na jakou vzdálenost od telefonu Fixed Smile Funguje?

Lokátor komunikuje s telefonem prostřednictvím bezdrátového rozhraní Bluetooth ve verzi 4.0 LE, s tímto rozhraním je vzdálenost limitovaná na až 10 metrů (v závislosti na prostředí)

Jaká baterie napájí GPS lokátor Fixed Smile? Pro napájení lokátoru je použita knoflíková baterie CR2032, která je součástí balení (vložena uvnitř lokátoru Smile). Díky použití nízkoenergetického Bluetooth 4.0 LE dokáže tato baterie pohánět lokátor cca. 1 rok.
Jak vyměnit baterii v lokátoru Fixed Smile? Zde stačí postupovat pomocí přiloženého návodu (ke stažení zde).
Jak spárovat GPS hlídač Fixed Smile s mobilním telefonem. Při prvotním nastavení a párování lokátoru Fixed Smile doporučujeme postupovat podle víše uvedeného video návodu.
Jak funguje hledání ztracené věcí pomocí GPS lokátoru Smile? Ztracenou věc lze lokalizovat prostřednictvím mobilní aplikace FIXED SMILE, se kterou jste lokátor spárovali. V této aplikaci si můžete prohlédnout poslední známou polohu ztracené věci (tedy poslední polohu, než lokátor vzdálil od telefonu). Tuto pozici si můžete zobrazit na mapě, po opětovnému přiblížení ke ztracené věci se telefon opětovně spáruje s GPS lokátorem a ten můžete v případě potřeby "prozvonit". Lokátor Fixed Smile je totiž osazen malým reproduktorem, který Vám tónem pomůže najít ztracenou věc.
Je GPS lokátor Fixed Smile v češtině? Ano, mobilní aplikace FIXED SMILE je kompletně v češtině.
Jakou verzi operačního systému podporuje aplikace FIXED SMILE? Bezplatná aplikace k lokátoru FIXED SMILE je určena pro operační systém Google Android a to ve verzi 5.0 a vyšší nebo pro systém Apple iOS 10.0 a vyšší.
SMILE po mě chce při párování heslo. Kde zjistím heslo pro párování?
Spojení s Bluetooth hlídačem osobních věcí SMILE je chráněno neveřejným heslem, které zabraňuje neoprávněnému připojení třetích zařízení a osob. Aplikace FIXED SMILE však využívá zabezpečené spojení a v návaznosti na registraci uživatele na serveru FIXED dává možnost spojení bez nutnosti vkládání hesla. Heslo telefon vyžaduje ve chvíli, kdy se pokusíte s hlídačem spojit mimo mobilní aplikaci FIXED. Pokud se tedy snažíte připojit přímo v nastavení Bluetooth vašeho telefonu, budete vyzváni k zadání hesla. Stačí přejít do aplikace SMILE a heslo nebude vyžadováno. K spárování dojde automaticky po zapnutí hlídače SMILE a kliknutí na tlačítko +, které přidává nový SMILE do aplikace.

Lokátor osobních věcí Fixed Smile s motion senzorem v 6 barvách:

Spinner Výpis se aktualizuje...