O nás

Historie

Historie naší ryze české firmy sahá až do roku 1998. Původní specializací byl prodej a servis systémů výpočetní techniky, softwaru, kancelářské techniky a příslušenství. Odborné technické zázemí firmy bylo následně využito pro další rozvoj firmy. Založena byla internetová nákupní galerie Nej-ceny.cz s pestrou nabídkou produktů a služeb - od výpočetní techniky přes potřeby do domu, bytu a zahrady až po módní zboží. Stali jsme se úspěšným autorizovaným prodejcem obuvi Crocs s každoročně největším výběrem modelů v ČR, dále jsme certifikovanými prodejci tisíců položek technického i jiného zboží s téměř 100% kladných referencí od zákazníků. Nabídku neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme.

Současnost

V současnosti disponujeme nabídkou více než 80.000 produktů, velkou část z nich jsme schopni odeslat obratem a více než 15.000 položek navíc s dopravou zdarma.  Využít lze tisíce výdejních míst nebo si nechat poslat zboží až domů či vyzvednout jej kdykoli 24h denně ve výdejních boxech přepravců. O obchodní partnery i o zákazníky pečuje zkušený tým zaměstnanců mladého, dynamického kolektivu.

Cíle

I přes neustálý růst je naším cílem udržení kvalitní úrovně péče o každého zákazníka při zachování dostupných, příznivých cen zboží. Bezproblémová, rychlá komunikace a servis, možnost přizpůsobení se potřebám zákazníka a rychlost dodání je to hlavní, co naši galerii odlišuje od konkurenčních a na tom chceme i dále stavět. Už nyní jsme na základě množství kladných referencí získali Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky od nezávislého portálu Heureka.cz.

Spinner Výpis se aktualizuje...