Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Platba kartou online

Bezpečná platba kartou přes internet

  • Údaje platební karty jsou zadávány přímo zpracovatelské bance. V našem případě se jedná o banku - Česká Spořitelna a.s.
  • Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům Vaší platební karty. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.
  • Česká spořitelna pro transakce typu e-commerce používá řešení 3D Secure. Toto řešení je vyvinuto na bázi nejmodernější aplikace kartových asociací Visa a MasterCard. Jedná se o celosvětově standardizovaný proces placení a akceptace karet na internetu, který z hlediska bezpečnosti a komfortu splňuje nejnáročnější požadavky nejen obchodních partnerů, ale také zákazníků nakupujících na internetu.
  • Přítomnost log Verified by Visa kartové společnosti Visa a MasterCard SecureCode kartové společnosti MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v internetovém obchodě.

Proč platit kartou

  • Pohodlný nákup a vysoká bezpečnost obchodování
  • V okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost
  • Vaše zboží je ihned rezervováno

Přijímáme platební karty

Maestro
Maestro
MasterCard
MasterCard
Visa
Visa
Visa Electron
Visa Electron

Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka. Dále některé banky vydávají tzv. virtuální karty, které jsou určeny výhradně k nákupu na internetu. INFORMUJTE SE U SVÉ BANKY O MOŽNOSTI POUŽÍVÁNÍ VAŠÍ KARTY K PLACENÍ NA INTERNETU.

Jak se u nás platí

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží a služby zaplatit platební kartou, zvolte si způsob placení "Platební karta online". Po dokončení objednávky se Vám zobrazí rozbalovací menu, na které označíte druh platební karty. Poté budete přesměrováni do zpracovatelské banky, tj. do České spořitelny, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě. Zadáte číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty a CVV2/CVC2 neboli poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty.
Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace. Dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti. O výsledku transakce jste informování e-mailem.

Přítomnost log Verified by Visa kartové společnosti Visa a MasterCard SecureCode kartové společnosti MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v internetovém obchodě.

Verified by Visa & MasterCard SecureCode

V případě, že není možné platbu zpracovat, systém České spořitelny držitele informuje o možném důvodu:

  • údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
  • na účtu držitele není dostatek finančních prostředků nebo byl vyčerpán limit pro internetové transakce
  • platební karta není určena pro transakce u internetových obchodů. V tomto případě je nutné se obrátit na vydavatelskou banku.
Výpis se aktualizuje...