Recenze zákazníků

Na hlavní stránce e-shopu a také v detailech produktů zobrazujeme ověřené recenze skutečných zákazníků, kteří u nás prokazatelně nakoupili. Jedná se o recenze, získané ve spolupráci s nezávislým portálem Heureka.cz. Po každém nákupu, zrealizovaném přes Heureku i mimo ni, zasílá provozovate Heureky všem našim zákazníkům e-mail s prosbou o hodnocení nákupu – zvlášť e-shopu a zvlášť produktu. Součástí e-mailu jsou jedinečné URL linky, týkající se konkrétního nákupu. Nikdo, kdo u nás nenakoupil, tak hodnocení napsat nemůže. Autenticitu takových recenzí jsme schopni zpětně ověřit a prokázat také díky internímu systému Heureky s viditelným identifikačním číslem propojené objednávky.

Můžeme se pochlubit, že jsme stálými držiteli certifikátu Ověřeno zákazníky, které Heureka uděluje e-shopům, získávajícím dostatečný počet a poměr kladných recenzí. Modrý certifikát získává e-shop, který za posledních 90 dní obdržel minimálně 90% doporučení a Zlatý certifikát získává ten e‑shop, který za posledních 180 dní získal minimálně 97% kladných hodnocení. Hodnocení se neustále průběžně aktualizuje a odkazujeme na něj také z patičky našeho e-shopu.

ověřeno zákazníky Heureka

Ověřené recenze z Heureky nezobrazujeme v našem e-shopu Nej-ceny.cz všechny. Vybíráme pro Vás ty nejpřínosnější, s textovým komentářem (nejen s hvězdičkami), od zákazníků, kteří prokazatelně nakoupili a poskytli nám minimálně tříhvězdičkové hodnocení. Na úplně všechny recenze odkazujeme na hlavní stránce e-shopu, viz text "více hodnocení".

Na internetu se můžete dále setkat s ověřenými recenzemi našich zákazníků, získaných ve spolupráci s portálem Zboží.cz, které vznikají podobně, jako recenze na Heurece. Provozovatel Zboží.cz zasílá našim zákazníkům mail s prosbou o hodnocení konkrétního skutečného nákupu. Opět jedinečný link a prokazatelná objednávka v našem e-shopu. Výsledkem jsou další ověřené recenze.

Bohužel existují i recenze, které ověřit neumíme. Například na Facebooku či na Googlu. Jedná se o recenze 3. stran, které jsou provozovány jinými společnostmi. Nemůžeme zaručit, že se nejedná o falešné recenze či recenze konkurenčních společností, psané s cílem nás poškodit. Proto je v e-shopu nezobrazujeme.

Spinner Výpis se aktualizuje...