Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Servis výpočetní techniky

Pro servis výpočetní techniky v Kravařích volejte na níže uvedená telefonní čísla:

07:30 - 16:00 hod.


Peter Soos
servisní technik

  • E-mail: servis@j-m.cz
  • Telefon: +420 558 847 315
  • Mobil: +420 604 435 576

David Peterek
reklamační a servisní technik


Servis a opravy výpočetní techniky

Potřebujete opravit počítač, notebook, tiskárnu? Pomůžeme Vám rychle. Vaše zařízení opravíme v nejkraším možném termínu. A zajistíme pro Vás spolehlivý chod Vašich zařízení i do budoucna.

Údržba výpočetní techniky

Provádíme nejen čištění znečištěných PC sestav, ale také pravidelnou údržbu výpočetní techniky v předem dohodnutém rozsahu a cyklech (měsíc, čtvrtletí, apod.)

Počítačové sítě

Návrhy, instalace a správa počítačových sítí. Dodávka celé sítě i v provedení strukturované kabeláže. Nechte si od nás navrhnout kvalitní počítačovou síť.

Montáž kamerových systémů

Návrhy, instalace a konfigurace kamerových systémů. Nabízíme a zajišťujeme kamerové systémy, atrapy kamer, analogové kamery, bezdrátové kamery, IP kamery, ale také držáky na kamery, kryty na kamery, PC karty, zdroje, objektivy, PoE switche, PoE napájení, software a záznamové zařízení.

Dodávky inkoustů a tonerů

Dodáváme rychle všechny druhy náplní do inkoustových a laserových tiskáren. Nabízíme nové tonery i renovované tonery.

Antivirová ochrana

Jsme partnery firmy Eset, která vyrábí nejúspěšnější antivirový program NOD32. Doporučujeme Vám zakoupit si vynikající antivirus NOD32. Registace NOD32 v naší firmě Vám provedeme obratem.


servisní služby Kravaře
Spinner Výpis se aktualizuje...