Splátkový prodej

Rádi byste si u nás zakoupili zboží, ale nemáte potřebnou hotovost? Nevadí! I pro Vás máme řešení. Spolupracujeme s přední úvěrovou společností v ČR - u nás si tak můžete koupit zboží jednoduše na splátky. Zakoupení zboží na splátky je jednoduché a rychlé. Nikam nemusíte chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Navíc si sami vyberete dobu splácení a výši splátek.

Výhody nákupu na splátky

  • již od 2 000 Kč
  • splátky si nastavíte podle svých potřeb
  • jednoduché a rychlé vyřízení
  • výhodné pojištění proti nečekaným situacím

Jak objednat?

 1.       Vložte zboží do nákupního košíku.

 2.       Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku. V 2. kroku objednávky si zvolte způsob platby "Na splátky - ESSOX":

logo Essox Na splátky - ESSOX

3. Po odeslání objednávky se Vám zobrazí potvrzovací stránka s tlačítkem VYPLNIT ON-LINE ŽÁDOST, pomocí kterého se dostanete na webové stránky dané úvěrové společnosti. Vyberte si variantu splácení podle vašich možností a doplňte vše potřebné. Obratem, po odeslání formuláře, Vám přijde mailové potvrzení přijetí žádosti.

4. Essox vyhodnotí žádost o splátkový úvěr obvykle do 15 minut (v krajních případech maximálně do druhého prac. dne) a o schválení/zamítnutí Vás okamžitě informuje.  

5. V případě schválení žádosti obsahuje e-mail zároveň odkaz i instrukce a odkaz, jak máte dále postupovat, aby se dokončil podpis smlouvy z Vaší strany. Lze vybrat z následujících způsobů podpisu smlouvy: 

  • SMS podpis (doporučujeme pro rychlejší vyřízení smlouvy) - jde o rychlý on-line podpis, pomocí SMS kódů a provedí kroků, potřebných pro identifikaci na dálku.
  • podpis papírové smlouvy pomocí kurýra - Essoxem objednaný kurýr se s vámi setká, provede identifikaci dle osobního dokladu a nechá podepsat smlouvu. Následně 1 vyhotovení smlouvy ponechá Vám, druhé doveze Essoxu.

6. Po obdržení dokumentů Essox provede finální kontrolu a dává e-shopu svolení s odesláním objednaného zboží.

7. Zboží je doručeno. Pokud byla zvolena přímá platba, pak e-shop inkasuje dobírku.

 

V případě neschválení úvěru je objednávka zrušena automaticky. Nemusíte se tedy obávat, že by Vám bylo zboží zasláno s vyžadovanou úhradou.

Před objednáním zboží na splátky doporučujeme ověřit skladovou dostupnost objednávaného produktu (nedoporučujeme objednávat zboží, kde je uvedeno: Nedostupné nebo Dočasně nedostupné). Vyhnete se situaci, kdy ačkoliv máte schválený úvěr, zboží není dlouhodobě dostupné.

Spinner Výpis se aktualizuje...