Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Splátkový prodej

Rádi byste si u nás zakoupili zboží, ale nemáte potřebnou hotovost? Nevadí! I pro Vás máme řešení. Spolupracujeme s přední úvěrovou společností v ČR - u nás si tak můžete koupit zboží jednoduše na splátky. Zakoupení zboží na splátky je jednoduché a rychlé. Nikam nemusíte chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Navíc si sami vyberete dobu splácení a výši splátek.

Výhody nákupu na splátky

  • již od 2 000 Kč
  • splátky si nastavíte podle svých potřeb
  • jednoduché a rychlé vyřízení
  • výhodné pojištění proti nečekaným situacím

Jak objednat?

 1.       Vložte zboží do nákupního košíku.

 2.       Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku. V 2. kroku objednávky si zvolte způsob platby „Na splátky Cetelem":

Logo Hello bank   
Na splátky - Hello bank! by Cetelem   

3.Po odeslání objednávky se Vám zobrazí potvrzovací stránka s tlačítkem, pomocí kterého se dostanete na webové stránky dané úvěrové společnosti. Vyberte si variantu splácení podle vašich možností. V případě, že vám navržené splátky vyhovují, stiskněte „Odeslat k vyřízení“.

4.V dalším kroku vyplňte formulář žádosti o poskytnutí úvěru. Všechny údaje zadáváte přímo na stránkách BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem) a jsou považovány za přísně důvěrné.

5.Okamžitě po vyplnění a odeslání žádosti o poskytnutí úvěru se vám zobrazí předběžné vyjádření k vaší žádosti od Hello bank!

Pokud byla vaše žádost o úvěr předběžně schválena, vytiskněte si smluvní dokumentaci a seznamte se se smluvními podmínkami. Podepište příslušné dokumenty dle uvedených instrukcí a s kopiemi všech požadovaných dokladů je zašlete poštou na adresu: Úvěrové oddělení (spotřebitelský úvěr), BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, Nová Karolína park, 28.řijna 3348/65, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz.

6.Po obdržení všech dokumentů a dokladů vás bude Hello bank! informovat o stavu vaší žádosti o úvěr a v případě jejího konečného schválení Vás budeme informovat o termínu dopravy a předání pořízeného zboží. V případě neschválení úvěru je objednávka zrušena automaticky. Nemusíte se tedy obávat, že by Vám bylo zboží zasláno jiným způsobem, např. na dobírku apod.

Před objednáním zboží na splátky doporučujeme ověřit skladovou dostupnost objednávaného produktu (nedoporučujeme objednávat zboží, kde je uvedeno: Nedostupné nebo Dočasně nedostupné). Vyhnete se situaci, kdy ačkoliv máte schválený úvěr, zboží není dlouhodobě dostupné.

Výpis se aktualizuje...