Crocs

Crocs

Představte si tři kamarády z Colorada, kteří roku 2002 cestují na lodi z Mexika do Miami a přemýšlejí o ideální botě na loď - právě tehdy se jim totiž zrodil nápad na novou značku, která by se specializovala na tento typ obuvi a dali ji název Crocs!
Dnes je z Crocs celosvětový fenomén a jedna z nejvíce oblíbených a prodávaných značek volnočasové obuvi vůbec, kdy po dobu její existence bylo prodáno více než 300 milionů párů.
Neuvěřitelná lehkost, jednoduché nazouvání a vyzouvání, pohodlí na každém kroku, bohatý výběr barev - to jsou přesně ty charakteristiky, které Crocsy nejlépe definují. Všechny jsou pak vyrobeny z patentovaného materiálu Croslite, který je antibakteriální, antiseptický, eliminuje zápach, přizpůsobí se tvaru nohy a snižuje únavu svalů až o 62% oproti stání naboso.
Crocsy už nejsou jen typickou letní obuví, ale díky neustálému rozšiřování nabídky dnes najdeme v jejich portfoliu kousky pro jakoukoliv sezónu. Vybírat můžete z žabek, pantoflí, sandálů, balerín, tenisek, sněhulí a dalších. Díky všem svým vlastnostem se skvěle také hodí jako pracovní obuv do mnoha zaměstnání, nebo pro osoby trpící různými zdravotními obtížemi.
Crocsy si oblíbili lidé po celém světě, vyzkoušejte je a budete je také milovat!

Zpět na seznam seznam značek

Spinner Výpis se aktualizuje...